4 pokoje na osiedlu Bema

Mieszkanie na sprzedaż
450 000 PLN , Pow. 66,14 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,14 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Białystok Bema , gen. Józefa Bema
Rok budowy:
1971
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
HF148727
Cena za m2:
6 804 PLN
Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję/ wynajem? Ta oferta Cię zainteresuje! Zapraszam, zapoznaj się ze szczegółami!

Proponuję mieszkanie na osiedlu Bema, położone  na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal ma 66 m2 na które składa się: przedpokój, oddzielna kuchnia, 4 pokoje, łazienka oraz toaleta.

Mieszkanie może być do wprowadzenia lub dla bardziej wymagających, do remontu/odświeżenia.
Do lokalu przynależy piwnica. 

Dostępny jest parking dla mieszkańców. Wjazd przez szlaban otwierany pilotem.

Jest możliwość zamiany na mieszkanie 2- pokojowe, z dopłatą w następujących lokalizacjach: ul. Bema, Zielone Wzgórza oraz ul. Upalna i okolice.

Mieszkając na osiedlu Bema, masz blisko wszystko, czego możesz potrzebować. Jest tu cała niezbędna miejska infrastruktura: przedszkola, szkoły, sklepy, przychodnie czy apteki. Okolica jest też świetnie skomunikowana z pozostałymi dzielnicami Białegostoku.

Ta nieruchomość to idealna oferta dla rodziny z dziećmi. W około jest dużo zieleni, cisza i spokój. Będzie też świetną inwestycją pod wynajem z uwagi na bliskie położenie białostockich uczelni (Politechnika, kampus Uniwersytetu lub Uniwersytet Medyczny).

Zapraszam! Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail