Działka przemysłowo-usługowa w Wasilkowie

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
330 000 PLN , Pow. 3 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wasilków , Supraślska
Numer oferty:
HF540009
Cena za m2:
110 PLN
Poszukujesz działki pod siedzibę firmy lub lokatę kapitału? Mamy coś co z pewnością Cię zainteresuje!

Przedstawiamy działkę inwestycyjną położoną w Wasilkowie o powierzchni 3000 m kw.
Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 25 m x 119,8 m.
Dojazd do działki drogą gminną o szer. 12 m od ul.11 Listopada. Najbliższe uzbrojenie prąd, woda, kanalizacja, gaz oraz łącze telekomunikacyjne w ul. 11 Listopada lub w ul. Supraślskiej.

Plan Miejscowy - nieważny - sytuuje tę działkę w obszarze planistycznym 3PU tzn.:

1.Tereny oznaczone symbolami 1PU, 2PU, 3PU i 4PU przeznacza się pod zabudowę produkcyjno-usługową.

2. Na terenach tych jako przeznaczenie podstawowe przewiduje się realizację obiektów budowlanych i urządzeń związanych z działalnością produkcyjną, usługową oraz magazynów, składów, a także dróg wewnętrznych, placów, parkingów, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej itp.

3. Na terenach, o którym mowa w ust. 1 jako przeznaczenie uzupełniające dopuszcza się funkcję mieszkaniową wyłącznie dla osób związanych z funkcjonowaniem, obsługą i dozorem prowadzonej działalności o powierzchni użytkowej nie większej niż 20 % sumy powierzchni wszystkich pomieszczeń budynków o funkcji produkcyjnej i usługowej..

Jeśli osoba zainteresowana zakupem nieruchomości wystąpi teraz o warunki zabudowy, prawdopodobnie dostanie takie, jak zapisy planu.

Bardzo dobra propozycja pod siedzibę firmy przemysłowo-usługowej.
Nie czekaj dzwoń, ta oferta może być Twoja!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.


Nieprawidłowy adres E-mail