Działka rolna z warunkabi zabudowy jednorodzinnej

Działka (Rolna) na sprzedaż
347 930 PLN , Pow. 15 815 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
15 815 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Łaźnisko
Numer oferty:
HF720302
Cena za m2:
22 PLN
Piękna okolica, ptaków śpiew i szum drzew! Po prostu sielski klimat! Marzysz o zamieszkaniu w takim miejscu? Jeżeli tak, zobacz naszą ofertę!

Polecamy działki rolne  o łącznej powierzchni 15815 m kw. we wsi  Łaźnisko, gmina Szudziałowo, powiat sokólski. 
Na działkę zostały wydane warunki zabudowy jednorodzinnej.

Do samej działki dojazd utwardzoną drogą szutrową W drodze przyległej sieć elektroenergetyczna i wodociąg. Teren lekko pochylony  w niewielkiej części porośnięty samosiejką. Działki mają dostęp do niedużej rzeczki dopływu rzeki Sokołda. Na działce 5500 m kw. istnieje możliwość wykopania stawu i połączenia jej niedużym mostkiem z działką 10315 m kw.

Nieruchomość położona na obrzeżach wsi. W bliskim sąsiedztwie nie ma dużych gospodarstw hodowlanych.

Studium Uwarunkowania i Kierunków Zagospodarowania Gminy Szudziałowo określa położenie działki na terenie istniejącej i projektowanej zabudowy zagrodowej i mieszkaniowej.

W około malownicze tereny. Cisza i spokój i bezpośredni dostęp do wody przepływowej czynią to miejsce idealnym do zamieszkania dla osób ceniących bliskość natury.

Zapraszam! zadzwoń i umów się na spotkanie!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail