Działka inwestycyjna pod Wasilkowem

Działka (Rolna) na sprzedaż
1 056 300 PLN , Pow. 10 563 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
10 563 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dąbrówki , Nadrzeczna
Numer oferty:
HF382485
Cena za m2:
100 PLN
Poszukujesz działki pod inwestycję deweloperską lub lokatę kapitału? Chcesz dobrze ulokować swój kapitał? Mamy coś co z pewnością Cię zainteresuje!

Przedstawiamy inwestycje położone na granicy Wasilkowa i wisi Dąbrówki 10563m2 Działka ma kształt prostokąta o wymiarach około 56,5 x 222 metry. Przy działce biegnie prąd, woda, kanalizacja oraz łącze telekomunikacyjne.

Działki znajdują się około 2,5 km od centrum Wasilkowa. Od strony Wasilkowa dojazd do parceli 750 m drogą gruntową. Malownicza okolica, do rzeki Supraśl 450 m w linii prostej.

Numer geodezyjny prezentowanej nieruchomości to 413.
Na sprzedaż jest również działka obok nr 412!

Znakomita propozycja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.

Istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele pod budowę domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej !

Parcele można także przeznaczyć pod cele przemysłowe, hale magazynowe.

Zapraszamy do kontaktu!

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nieprawidłowy adres E-mail