Działka inwestycyjna pod Wasilkowem

Działka (Rolna) na sprzedaż
1 753 000 PLN , Pow. 17 530 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
17 530 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dąbrówki , Nadrzeczna
Numer oferty:
HF552786
Cena za m2:
100 PLN
Poszukujesz działki pod inwestycję deweloperską lub lokatę kapitału? Mamy coś co z pewnością Cię zainteresuje!

Przedstawiamy działki inwestycyjne położone na granicy Wasilkowa i wsi Dąbrówki o łącznej powierzchni 17530 m2. Działki mają  kształt prostokąta o wymiarach około  90x220. Przy działkach biegnie prąd, woda, kanalizacja oraz łącze telekomunikacyjne.

Działki znajdują się około 2,5 km od centrum Wasilkowa. Od strony Wasilkowa dojazd do parceli 750 m drogą gruntową. Malownicza okolica, do rzeki Supraśl 450 m w linii prostej.

Numer geodezyjny prezentowanych nieruchomości to 412 i 413, można nabyć działki osobno!

Znakomita propozycja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.

Istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele pod budowę domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej!

Parcele można także przeznaczyć pod cele przemysłowe, hale magazynowe.

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail