Strona tymczasowo niedostępna...

Działka inwestycyjna pod Wasilkowem

Działka (Rolna) na sprzedaż
696 700 PLN , Pow. 6 967 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 967 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dąbrówki , Nadrzeczna
Numer oferty:
HF301348
Cena za m2:
100 PLN
Poszukujesz działki pod inwestycję deweloperską lub lokatę kapitału? Mamy coś  co z pewnością Cię zainteresuje!

Przedstawiamy działkę inwestycyjną   położoną na granicy Wasilkowa i wisi Dąbrówki o powierzchni 6967m2. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach około - 40,74m x193m. Przy działce biegnie prąd, woda, kanalizacja oraz łącze telekomunikacyjne.

Działki znajdują się około 2,5 km od centrum Wasilkowa. Od strony Wasilkowa dojazd do parceli 750 m drogą gruntową. Malownicza okolica, do rzeki Supraśl 450 m w linii prostej.

Numer geodezyjny prezentowanej nieruchomości to 412.
Na sprzedaż jest również działka obok nr 413!

Znakomita propozycja dla osób ceniących sobie kontakt z naturą.

Istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele pod budowę domów jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej!

Parcele można także przeznaczyć pod cele przemysłowe, hale magazynowe.

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail