Pod zabudowę jednorodzinną w pięknej okolicy

Działka (Rolna) na sprzedaż
206 000 PLN , Pow. 1 030 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 030 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Ciasne , Spacerowa
Numer oferty:
HF504759
Cena za m2:
200 PLN
Chciałbyś zamieszkać w cichym miejscu gdzie będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się po pracy? Masz już wizję wymarzonego domu i poszukujesz idealnego miejsca? Zapraszam, zobacz szczegóły oferty!

Polecam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę jednorodzinną przy ul. Spacerowej w miejscowości Ciasne, gmina Supraśl.
Prezentowana parcela ma powierzchnię 1030 m kw. i kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach 33 x 31 m.

Uzbrojenie: prąd i wodociąg w ul. Spacerowej (ok. 50m).

Lokalizacja ma dobre połączenie z Białymstokiem. Dojazd do Centrum samochodem zajmuje ok 20 min. We wsi znajduje się przystanek autobusowy oraz sklep spożywczy. W pobliskich Ogrodniczkach jest Zespół Szkolno- Przedszkolny (ok 3 km).

Spokojna i cicha  okolica. W około dużo terenów zielonych. Idealne miejsce do zamieszkania, tutaj naprawdę się odpoczywa, a troski dnia codziennego wydają się mniejsze.

Zapraszam, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail